INTRA - Ukryte moce natury!
Strona główna Spotkania biznesowe, targi  
Właściwości Intry  Biznes
Charakterystyka ziół Zamówienia
Inne produkty Opinie
Nutria   Księga Gości

Intra jest to cudowna mieszanka ekstraktów z 23 ziół w soku winogronowym lub gruszkowym.  Nie zawiera sztucznych konserwantów.  To produkt w 100% naturalny o niezwykłej czystości wytwarzania.  Została skomponowana przez zespół  dr Alberta Leung, członka Nowojorskiej Akademii Nauk.  

Poniżej umieszczamy zdjęcia wszystkich ziół zawartych w Intrze.  W celu uzyskania więcej informacji o poszczególnym składniku  prosimy kliknąć zdjęcie lub podpis pod zdjęciem.

 
  Aloes
Aloe vera
Mniszek lekarski Pipsissewa Koziradka pospolita  
Męczennica
Passiflora
Korzeń lukrecji Intra Korzeń traganka Rumianek
Tymianek pospolity Lucerna Kora kruszyny amerykańskiej Pieprz  turecki Cykoria podróżnik
Jagody jałowca Grzybek Reishi Żenszeń syberyjski Chińska dzika róża Imbir lekarski Chińska kasza perłowa
Kolkowiec lekarski
Seler
Cytryniec chiński Pyłek pszczeli

Top    Charakterystyka ziół

Intra jest również dostępna w formie kapsułek.  Jest to wersja dla ludzi podróżujących, dogodna w użyciu poza domem.  Skład jest identyczny jak Intra w płynie z tym tylko, że sok gruszkowy został zastąpiony przez wymrożony koncentrat soku pomarańczowego.

Skład Intry:  żeń-szeń, miąższ z aloesu, korzeń lukrecji, kora z kruszyny amerykańskiej,  korzeń traganka, pyłek pszczeli, ekstrakt z jagód jałowca, korzeń cykorii, nasiona selera, kolkowiec lekarski, kwiat passiflory, tymianek, wyciąg z pieprzu tureckiego, ekstrakt z kozieradki, ekstrakt z jagody cytryńca chińskiego, ekstrakt z grzyba reishi, mniszek lekarski, rumianek, wyciąg z lucerny, owoc z chińskiej róży-głogu, chiński jęczmień perłowy, wyciąg z pipsissewy, korzeń imbiru, 36% soku owocowego.

Top 

   Dr Albert Leung jest on znanym w świecie farmakognostą oraz ekspertem w dziedzinie medycyny alternatywnej. Jest jednym z najznakomitszym specjalistą w dziedzinie ziół leczniczych znanym na całym świecie.  Dr Albert Leung jest absolwentem Tajwańskiego Narodowego Uniwersytetu, gdzie studiował farmację.  Uprawnienia doktora farmakognozji uzyskał na Uniwersytecie w Michigan w USA.  Jest on autorem publikacji: Chińskie Środki Lecznicze Pochodzenia Naturalnego wydanej w USA, Anglii i Niemczech oraz Encyklopedii Składników Naturalnych Dodawanych do Artykułów Spożywczych, Lekarskich i Kosmetyków.  Dr Leung opracował PHYTOMED - komputerową bazę danych o roślinach leczniczych dla Międznarodowego Instytutu Raka, które wykorzystuje się do badań nad rakiem.

Zespół naukowy prowadzony pod nadzorem prof. Leunga pracował nad Intrą 10 lat.
Wykorzystywał receptury znane od stuleci i stosowane przez chińskich zielarzy.
Kanadyjska firma Lifestyles zakupiła patent do produkcji Intry w 1992 roku. 
Od tego okresu czasu produkt rozprowadzany jest nie tylko w Kanadzie lecz także w USA, Australii, Japonii, Nowej Zelandii, Anglii, Danii, Norwegii, Holandii, Czechach, Izraelu, Hongkongu, Filipinach, Polsce..... Ogółem dystrybucja Intry prowadzona jest w 34 krajach.

Top